Nail Clips Torrid Nails
Nail Clips Torrid Nails

Clips para uñas

Prezzo di vendita€9,95
Esaurito

Los clips para uñas Torrid Nails te ayudarán a quitarte la manicura fácilmente.

De hecho, los clips evitarán que entre aire y harán que nuestras almohadillas sean más eficientes para quitarlas.

Cómprelos ahora para una eliminación rápida y práctica en sólo 15 minutos. Están hechos de plástico duradero Torrid Nais de color púrpura.

Ligeros y prácticos, se pueden llevar fácilmente incluso cuando se viaja

Eliminación rápida en sólo 15 minutos

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
100%
(9)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Giorgia Pierpaoli

Utilissimi

M
MARIA BARBARA CERMINARA

Ottimo e in tempi celeri.

A
ANNA Amoroso
Ottimi prodotti

Le clip sono in plastica resistente ma senza dar male alla pelle, consigliate

A
Anna Perricone
Rimuove con facilità

Facile da usare e molto comodo, sicuramente lo consiglio

M
Maria Angela Rapisarda

Sono ottime per la rimozione dello smalto