Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails
Removal Pads Torrid Nails

Almohadillas de extracción

Prezzo di vendita€19,95
Esaurito

¡Sin decantar y sin desperdicios!

200 Toallitas monodosis ya empapadas para eliminar fácilmente el color de manos y pies. El envase monodosis es ideal para guardar en el bolso. La toallita ya viene empapada en la cantidad justa de loción para no desperdiciar nada y evitar molestos derrames.

La eliminación del color también es más rápida, ya que basta con abrir cada sobre individual, introducir el dedo y esperar unos 15 minutos para obtener la eliminación completa del esmalte de uñas.

 

 

Eliminación rápida en sólo 15 minutos

Archiva la capa superior

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 20 reviews
100%
(20)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anonimo
Utili

Utilissime e veloci, ma è necessario limare tutto lo strato lucido del top coat altrimenti il prodotto non viene via

G
Gloria

Buono

R
Rosemma Caldart
buono

bisogna limare bene prima

L
Laurana
Comodi

Essendo al primo utilizzo ho utilizzato 20 pads anziché solo 10 per la rimozione sulle mani. Nonostante ho aspettato i 15min consigliati non tutto il prodotto si era rimosso completamente , con il secondo pads invece la rimozione è stata totale e le unghie erano perfettamente sane. Prodotto consigliato.

S
Santina C.
Wow

Visto il prodotto mi sono incuriosita...arrivato in un paio di giorni, visto tutorial e adesso non posso farne a meno. quando ho voglia di cambiare lo faccio in poco tempo