Remover Torrid Nails

Agente de mudanzas

Prezzo di vendita€8,95 Prezzo regolare€14,95
Risparmia 40%

✅ Ndryshoni ngjyrën kur të dëshironi

✅ Nuk dëmton thonjtë natyralë

✅ Heqja e shpejtë në 15 minuta

¡El delicado Torrid Nails Remover con una nueva formulación permitirá eliminar correctamente el esmalte de uñas en polvo en sólo 15 minutos!

Podrás realizar aproximadamente 10 eliminaciones con una botella. Varía según la frecuencia.Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 11 reviews
91%
(10)
9%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elisa
Buon prodotto

Mi trovo bene anche se, facendo un doppio passaggio base e doppio colore ,fa un po' fatica a togliere tutto. Sarebbe utile anche avere la possibilità di un formato più grande dato che si fatica a fare 2 rimozioni.

S
Stefania mare
Remover

Veloce

C
Cristina Cataldo
Remover

Ottimo fa il suo lavoro. Gradevole all'odore efficace

E
Elisa
Rimozione veloce

Rimozione veloce con questo prodotto, tempi di attesa ridotti rispetto ai vecchi pad.

B
Barbara Garibaldi

Abbastanza soddisfatta!!! Per essere la prima volta non ho avuto difficoltà nell’applicazione devo lavorare di più sulla forma perché mi sono venute troppo spesse