Lima 4 in 1 Torrid Nails
Lima 4 in 1 Torrid Nails

Archivo 3 en 1

Prezzo di vendita€2,99
Quantità:

Lima 3 en 1 para una manicura impecable incluso desde casa

¡Suave como un profesional! Uñas preciosas en sólo cuatro sencillos pasos. Las diferentes granulaciones de la lima ayudan a acortar, alisar y dar brillo a las uñas. Tres funciones en un archivo.

Esta lima viene con limas de grano 180, grano 600 y grano 4000.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 14 reviews
93%
(13)
0%
(0)
7%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
P
Pasquale Migliaccio

Bellissimi tutti i prodotti che ho comprato per mia moglie e sono tutti prodotti eccellenti

E
Elisa
Media

Durano poco se si hanno unghie lunghe e grandi quindi serve avere il ricambio

G
Giada Benedetti
Lima

Ottima e non troppo abrasiva! Perfetta direi

G
Gloria
Buona qualità

Buona lima

G
Genni
buona

3 in 1