Diamond Glitz | TN054 Torrid Nails
Diamond Glitz | TN054 Torrid Nails

Brillo de diamante | TN054

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Pruebe el esmalte de uñas transparente con Diamond Glitz de Torrid Nails

Explore la esencia de la sofisticación con el esmalte de uñas Diamond Glitz Clear Glitter Powder.

Qeste tono único es la quintaesencia de la elegancia contemporánea. El esmalte de uñas Diamond Glitz Clear Glitter ofrece un toque de lujo sin esfuerzo, captando la luz de manera mágica. Nuestra fórmula en polvo de alta calidad garantiza una aplicación precisa y transforma tus uñas en un lienzo brillante y sofisticado.

El brillo añade un toque de glamour, perfecto para un look brillante de día o una noche elegante. El polvo ultrafino se adapta perfectamente a las uñas, garantizando una cobertura uniforme y una fijación duradera. Este esmalte de uñas transparente con brillo es una opción versátil, adecuada para cualquier ocasión, desde informal hasta formal.

Déjate envolver por la belleza sofisticada del esmalte de uñas en polvo transparente Diamond Glitz, una elección refinada que se adapta a una estética moderna y atemporal. Cómpralo ahora y prepárate para destacar con un estilo que rezuma elegancia y luminosidad.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Genni
molto particolare

molto particolare, molto molto bellino

G
Giusi Grillo

Bellissimo l'ho usato su un altro colore e l'effetto è come quello di una nail art fatta da un'estetista

P
Patry
New color

Non ancora provato, ma darà luce agli smalti.

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Sbrilluccicoso

Molto carino, da provare quanto prima.