Top Coat Torrid Nails

Capa superior

Prezzo di vendita€12,95
Quantità:

Essential Liquid: Top Coat - Para un brillo excepcional 

El Top Coat fija todos los componentes, dando brillo y protegiendo la uña hasta por 5 semanas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
50%
(2)
50%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Alessandra Garzelli

Top Coat

G
Gloria
Perfetto

Perfetto

D
Daniela
Ottimo

Bisogna stare solo molto attenti a che non si indurisca subito il pennello e il barattolino ma per il resto fa il suo dovere

I
Irene Ciliani
Buono ma non ottimo

Il prodotto è molto interessante ma purtroppo la velocità di indurimento fa sì che dal primo all’ultimo dito il pennello si indurisca e quindi stendere il prodotto diventa difficoltoso e non omogeneo. Dovrebbero essere forniti almeno due pennelli per questo prodotto