Primer Torrid Nails

Imprimaciones

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

El Torrid Nails Primer será necesario para la correcta preparación de la uña natural. Crea una base uniforme, libre de aceite y suave, mejorando la adhesión del esmalte de uñas y prolongando su vida.

Aplicar una fina capa de producto sobre toda la superficie de la uña y esperar 2 minutos. *Evitar el contacto con la piel o alrededor de las cutículas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Maura Straccia
Ottimo

Il primer è ottimo come tutti i vostri prodotti...e ha fatto durare un pochino di più la mia manicure..visto che prima avevo il problema che mi durava poco...sono soddisfatta

E
Elisa
Primer

Ho usato questo prodotto ancora una volta vi faccio sapere come andrà

A
Anonimo
Ottimo

L'ho provato una sola volta ma sembrerebbe che lo smalto tenga meglio. È facile da mettere in quanto viene assorbito presto dall'unghia e non va a creare uno strato spesso sotto l'unghia

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
primer ottimo

L'ho usato subito, aderenza ottima della base, ho avuto la sensazione che la base e il colore siano più uniformi, un consiglio rispettate i tempi di asciugatura.