Pennello Rimuovi Eccessi Torrid Nails

Cepille el exceso

Prezzo di vendita€4,95
Quantità:

Pruebe el cepillo para manicura Dip Powder de Torrid Nails.

Sus cerdas suaves te permitirán eliminar fácilmente todos los residuos del producto después de sumergir el dedo en el frasco de esmalte de uñas.

Un buen cepillo es un accesorio esencial a la hora de prepararnos para crear una manicura Dip Powder; de hecho, soplar o frotar la uña podría arruinar la manicura, mientras que espolvorear la uña con un cepillo suave es la forma más fácil de crear una fina capa de esmalte en polvo.

Crear una capa fina es esencial para crear una manicura duradera, hermosa y de colores intensos.

Los esmaltes de uñas en polvo Torrid Nails son muy fáciles de usar y te permiten crear una manicura Dip Powder en solo 20 minutos.

El esmalte de uñas es tan resistente como una manicura en gel, dura hasta 4 semanas, no se raya ni se astilla y se seca sin lámpara UV.

¿Y eliminarlo? Fácil gracias al Torrid Nails Removal Kit.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 20 reviews
90%
(18)
10%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elisa
Ottimo 👍

Preso per l'utilizzo con diversi colori in maniera di averne più di uno per non macchiare i chiari

R
Raffaella
Perfetto

Ho preso un secondo pennello per separare l’uso con colori scuri e chiari. Ma dipende solo dalla mia inesperienza nel sapere come eventualmente pulirlo.

L
Lidia Basile
Utile

Ottimo strumento per tenere pulite le unghie tra un passaggio e l'altro.

M
Micol
Utilissimo

Molto utile per rimuovere i residui

E
Elisa
Pennello per la rimozione comodo

Molto utile per rimuovere gli eccessi di prodotto