Spingicuticole in Acciaio Inossidabile a Doppia Estremità Torrid Nails
Spingicuticole in Acciaio Inossidabile a Doppia Estremità Torrid Nails

Empujador de cutículas de acero inoxidable de doble extremo

Prezzo di vendita€3,95 Prezzo regolare€4,95
Risparmia 20%
Quantità:

1 Empujador de cutículas de acero inoxidable, afilado manualmente.
Mango antideslizante para un excelente agarre.

 

 

 
 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marta
Molto utile per preparare le unghie

Mi trovo molto bene con questo strumento che è resistente e ben fatto

A
Alice Diamantini
Spingicuticule

Sempre utile,fatta bene !