Bronzo Marrone Arabic Dreams | TN007 Torrid Nails
Bronzo Marrone Arabic Dreams | TN007 Torrid Nails
Bronzo Marrone Arabic Dreams | TN007 Torrid Nails

Sueños árabes marrón bronce | TN007

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Pruebe el esmalte de uñas de bronce Arab Dreams de Torrid Nails

Si te gustan los colores cálidos, el esmalte de uñas bronce Arab Dreams no puede faltar en tu paleta de colores.

Pruébalo ahora para calentar tus días de invierno, ¡no te arrepentirás!

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
P
PAOLINA FOSCANO

Colore piacevole, su di me quasi effetto nude

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Marrone Arabico

Bel colore caldo.

M
Marta
Colore pieno

Bello ed elegante! Naturale senza essere per forza effetto nude. Io ho aggiunto tocco di glitter argento TN 011

V
Viviana Tacchini
Colore super

è sempre un piacere scoprire i colori.. Il Bronzo Marrone Arabic dreams poi è stata una vera sorpresa.. È un colore inusuale,caldo ed esalta le unghie e la mano.. Insomma "un sogno!"