Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails
Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails
Blu Cobalto | TN030 Torrid Nails

Azul cobalto | TN030

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el esmalte de uñas azul cobalto de Torrid Nails

Si buscas un esmalte de uñas de alta calidad que haga brillar tus uñas, entonces debes echar un vistazo al esmalte de uñas azul cobalto. Este producto está diseñado para darle a tus uñas un hermoso tono cobalto que llamará la atención de todos los que te rodean. Entonces, ¿por qué no darle a tus uñas el amor que se merecen y hacerte con este increíble esmalte de uñas hoy?

El color de este esmalte de uñas es perfecto para cualquier ocasión. Ya sea que vayas a una fiesta o simplemente te relajes en casa, el esmalte de uñas azul cobalto te hará destacar entre la multitud. Es la manera perfecta de completar cualquier conjunto y agregar un toque de color a tu look diario.

Con el esmalte de uñas azul cobalto no tendrás que preocuparte por que se desconche o se desconche durante días.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Gloria

Colore molto bello

G
Genni
vlu cobalto

molto bellino.
gli altri sono:
- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016