Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails
Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails
Rosso Burnt Caramel | TN006 Torrid Nails

Caramelo Rojo Quemado | TN006

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas rojo ladrillo caramelo quemado de Torrid Nails

Si te gustan los colores cálidos, el esmalte de uñas rojo ladrillo Burnt Caramel no puede faltar en tu paleta de colores.

Hermoso si se usa solo, también queda bien si se usa junto con azul pastel para crear un arte de uñas a cuadros.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
Colore caldo

Colore caldo pieno e intenso, adatto sia in autunno che in estate tra il rosso mattone ed il marrone

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Autunnale

Bel colore Autunnale.

A
Anna Rini
Bello

Un colore molto elegante

M
Marta
Elegante

Bello ed elegante, colore pieno già con una sola applicazione e, come sempre, facile da usare, basta seguire le istruzioni! Io prima di togliere gli eccessi di polvere attendo due minuti. Un piccolo accorgimento 😉