Sunset Star Torrid Nails
Sunset Star Torrid Nails
Sunset Star Torrid Nails

Estrella del atardecer amarilla fluo | A25

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el Yellow Fluo Sunset Star de Torrid Nails

El esmalte de uñas Sunset Star Yellow Fluo de Torrid Nails es un color indicado para quienes aman la vida, quieren destacarse, este color es muy visible y resalta las tez oscuras.

El color amarillo fluorescente transmite despreocupación con su brillo, pero también decisión, ¡una persona de color amarillo fluorescente no se deja arrinconar!

Excelente para la discoteca y para la playa, es un color que resalta.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Giallo

Mi piace come colore ma è decisamente poco fluorescente.

l
lauralippi@virgilio.it
Giallo per l' estate

Le mie mani sono bellissime con questo giallo

P
Paola
Colore

Il colore non corrisponde con le immagini, risulta decisamente più spento. La parola Fluo nel nome del colore porta ad inganno