Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails
Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails
Viola Amethyst | TN005 Torrid Nails

Amatista Púrpura | TN005

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el Viola Dark Amethyst de Torrid Nails

Las manos son algo que siempre está visible y por eso son una tarjeta de presentación que debe estar siempre impecable. ¿Pero qué color usar en otoño e invierno? El esmalte de uñas Amethyst morado oscuro de Torrid Nails es el indicado para ti.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
100%
(10)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca
Bel colore!

Colore molto molto bello🤩 ho provato anche a fare la sfumatura sull’anulare e mi ritengo soddisfatta!
Ottimi prodotti

M
Micol
Stupende

Bellissimo colore, lo consiglio vivamente.

F
Francesco Sala
Viola

Bello intenso!

E
Elisa
Bel colore

Ottima tonalità per tutte le stagioni

N
Nicoletta Susat
Smalto

Colore davvero fantastico.