Snow White Torrid Nails
Snow White Torrid Nails
Snow White Torrid Nails

Blancanieves Blanca Como La Leche | TN029

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el Latte Blancanieves de Torrid Nails

Entre las últimas tendencias está el esmalte de uñas blanco leche, usado por estrellas y divas y un color imprescindible en tu estuche de esmaltes de uñas.

El blanco está de moda y está de moda, tanto si se usa solo como en combinación con otros colores para crear impresionantes diseños de uñas.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca Ferraro

Devo ancora provarlo. Ma sicuramente sarà bello.

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Neutro

Colore molto neutro.

V
Valentina Pasin
Bianco

Facile da utilizzare

A
ANNA Amoroso
Ottima qualità

Ottimi prodotti, di buona qualità e durano

L
LORENA GUIDI
Perfetto per l'estate

Avevo scelto il bianco pensando al french manicure ma poi l'ho provato da solo e mi è piaciuto. Da solo è perfetto per l'estate nel french è perfetto sempre lo proverò alla prima occasione.