Blu Scuro | TN025 Torrid Nails
Blu Scuro | TN025 Torrid Nails
Blu Scuro | TN025 Torrid Nails

Brillo azul | TN025

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Dark Blue Sparkle de Torrid Nails

El color Sparkle azul oscuro siempre ha sido una opción elegante y sofisticada para las uñas, pero este año se ha convertido en un imprescindible en la moda de uñas.

Nuestro esmalte de uñas en polvo brillante azul oscuro es la manera perfecta de lucir este color moderno y moderno. Su fórmula en polvo es de fácil aplicación y garantiza un resultado uniforme y duradero. Sus tonos azul oscuro le dan un aspecto lujoso y sofisticado a tus uñas, haciéndolas destacar en cualquier ocasión. ¡Añade un toque de elegancia a tu look con nuestro esmalte de uñas en polvo Sparkle azul oscuro!

 No solo tendrás una manicura moderna, sino que podrás hacerlo con la tranquilidad de utilizar una fórmula segura y libre de sustancias nocivas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Rosaria Leva
Bellissimo colore ma…

Appena ricevuto avevo la sensazione che fosse chiaro invece poi è venuto fuori un blu jeans. Non è come nella foto ma è comunque bellissimo!!!!

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Blu scuro

Volevo un blu un po' più scuro, mi piace molto.