Diamond Torrid Nails
Diamond Torrid Nails
Diamond Torrid Nails

Diamante Púrpura | B93

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el Viola Diamond de Torrid Nails

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Grazia Bonsanto

Viola Diamond | B93

l
l.
Bellissimo

Come colore mi piace tantissimo non è gressivo ma loro dolce

L
Laurana
Parola d'ordine GLITTER

Che dire spettacolare.. Semplice e intuitiva l'applicazione del prodotto grazie ai tutorial messi a disposizione.. Unico suggerimento attendere tutti i minuti consigliati di asciugatura prima di spolverare essendo tantissimi glitter non si può fare a meno dei 2min

M
Maddalena Barnaba
Bellissimi

Sono fantastici semplice da usare e con il risultato come mani fatte da una esperta

C
Chiara Mussa

Questo colore non l'abbiamo ancora provato