Royal Rose Torrid Nails
Royal Rose Torrid Nails
Royal Rose Torrid Nails

Rosa real roja | TN047

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el Royal Rose Glitter Red de Torrid Nails

Clásico pero nunca pasa de moda: el esmalte de uñas rojo con purpurina es un color atemporal siempre presente en la paleta de toda mujer.

Apto para cualquier ocasión desde reuniones de trabajo hasta fiestas, este color es muy utilizado tanto para manicura como para pedicura.

Recuerde que los esmaltes de uñas Torrid Nails no son solo para las manos, sino que también se pueden usar de manera segura en las uñas de los pies, simplemente espolvoree el color sobre la uña en lugar de mojar el dedo.

Fácil, ¿verdad?

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
100%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
MILENA morello
Veramente chic

Mi piace molto ma per avere una bella copertura sull'unghia bisogna darne almeno 2 mani

M
Maria Dragone

Bel colore

S
Simona Ferrini
Bellissimo colore

Questo è il colore che proprio cercavo per le mie unghie in queste feste!

G
Genni
bellino

molto bellino, soprattutto in questo periodo natalizio

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Colore Natalizio

Bellissimo per Natale, io lo vedo insieme al colore oro. ;)