Galaxy Glam Torrid Nails
Galaxy Glam Torrid Nails
Galaxy Glam Torrid Nails

Glamour de galaxia púrpura | B18

Prezzo di vendita€6,47

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Galaxy Glam Purple Glitter de Torrid Nails

Brilla con la luz de mil gemas con el esmalte de uñas Galaxy Glam Purple Glitter.

Úselo junto con Lilac Attack para un Nail Art simple donde solo pinta el dedo anular con el efecto brillo.

Utilízalo como prefieras en uñas naturales reconstruidas e incluso postizas.

Los esmaltes de uñas en polvo Torrid Nails son adecuados para cualquier tipo de uñas.

Están hechas de polvos muy finos de la más alta calidad, Veganos y Cruelty Free que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Adorooooo

Uno dei miei preferiti, anche da usare su altri colori.

C
Cinzia Cappellini
Colore

Colore molto carino ma il mio problema è toglierlo io non riesco e mi sono rovinata le unghie

S
Serena Foresi
Viola Galaxy Glam

Bellissimo colore sono soddisfatta

l
l.
Meraviglioso

Adatto per l'estate wow top!