Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails
Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails
Argento Glam Queen | TN011 Torrid Nails

Reina del glamour plateada | TN011

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Glam Queen Glitter Silver de Torrid Nails

En ocasiones especiales, para las fiestas más importantes o en la discoteca, prueba el esmalte de uñas con brillo plateado Glam Queen de Torrid Nais.

Este esmalte de uñas se puede utilizar solo, o para colorear una sola uña en asociación con otro color como el azul y también puede ser imprescindible en toda una serie de nail art donde queramos darle un toque brillante a nuestra manicura.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
80%
(4)
20%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Roberta Ruffilli

Molto bello

A
Alessandra Garzelli

Bello brillante di effetto

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Argento

Bel colore da usare per periodi o serate particolari.

G
Genni
argento

brilla molto, molto appariscente

- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016

F
Francesca
Bello

Bel colore, molto luminos