Lilla Chairo Torrid Nails
Lilla Chairo Torrid Nails
Lilla Chairo Torrid Nails

Ataque Lila | TN050

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el esmalte de uñas Light Lilac Attack de Torrid Nails

A quienes les gustan los colores claros y delicados seguramente les encantará el esmalte de uñas Light Lilac Attack de Torrid Nails.

El lila es un color siempre de moda adecuado para cualquier tono de piel.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
100%
(10)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
bello bello

Mi piace molto

M
Micol
Bello

Colore delicato, ci. Vuole un po' di pratica ma sono super soddisfatta del risultato.

F
Francesca Bellomo

Bellissimo colore

A
Anonimo
Colore delicato

Colore molto delicato.

G
Genni
lilla

bel colore. gli altri sono:
- verde modern Mint TN036
- oro big nail Energy A121
- lilla Attack B105
- verde Mint kiss B169