Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails
Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails
Rosso Bordeaux | TN020 Torrid Nails

Rojo Burdeos | TN020

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas rojo burdeos de Torrid Nails

Explora la elegancia eterna con nuestro esmalte de uñas en polvo rojo burdeos.

El tono intenso y profundo agrega un toque de sofisticación a su manicura. La fórmula en polvo ofrece una fácil aplicación y un acabado brillante llamativo.

La textura sedosa se mezcla delicadamente con las uñas, asegurando una cobertura uniforme sin manchas. La fijación prolongada garantiza una manicura impecable que perdura en el tiempo.

Nuestro esmalte de uñas en polvo rojo burdeos no contiene sustancias nocivas, como tolueno y formaldehído, lo que lo convierte en una opción segura para tu belleza.

Añade un toque de estilo sofisticado a tus manos con este color de moda. Elige nuestro esmalte de uñas en polvo rojo burdeos para conseguir unas uñas impecables y un estilo distintivo. Compra ahora y prepárate para impresionar con una manicura elegante que no pasará desapercibida.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 9 reviews
89%
(8)
11%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
V.C.
Bellissimo e duraturo

Questo colore per ora è tra i miei preferiti. Non so se sia un caso, ma l’ho usato due volte ed entrambe le volte la manicure è stata la più duratura in assoluto. Senza crepe e rotture!

F
Francesca Ferraro

Devo ancora provarlo, ma a vederlo così dovrebbe essere bello.

G
Giorgia Pierpaoli
Molto bello

Colore moto bello ,mi piace molto
Sicuramente da migliorare la stesura .

S
Silvia
Polvere

Bella

V
Valeria Parodi
Bello

Molto molto bello..