Rosso Red party | TN010 Torrid Nails
Rosso Red party | TN010 Torrid Nails
Rosso Red party | TN010 Torrid Nails

Fiesta Roja Roja | TN010

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Cherry Red Party de Torrid Nails

Si te gustan los tonos de rojo, Torrid Nails Cherry Red Party debe estar en tu kit de color.

Hermoso pero no banal, es un color fascinante ideal tanto para manicura como para pedicura.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores Torrid Nails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
Bel colore intenso

Ideale come colore invernale

P
Patrizia
Rosso Red Party

Un bel colore sia applicato una sola volta , sia due volte. Provato entrambi. Durata del colore sino a 20 giorni, rifatto solo perché visibile la ricrescita perché il colore era rimasto perfetto a parte una piccola linea dovuta ad una eventuale bolla d'aria,magari in quel punto non l'ho applicato bene. Nella prima foto una applicazione, nella seconda due.

D
Daniela

Ho provato questo rosso ed è fantastico, sono passati 10 giorni ed è ancora perfetto. Ordinerò sicuramente altri colori.

G
GIovanna Mottola
Non l’ho ancora provato

Ma già so che quando lo proverò sarà bellissimo