Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails
Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails
Rosso Corallo | TN019 Torrid Nails

Bahía de Coral Rojo | TN019

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el esmalte de uñas Coral Red de Torrid Nails

Exalta tu feminidad con nuestro esmalte de uñas en polvo rojo coral. El tono brillante y vibrante añade un toque de audacia a tu manicura.

La fórmula en polvo, fácil de aplicar, atraerá todas las miradas. El polvo ultrafino se adapta perfectamente a las uñas ofreciendo una cobertura uniforme y sin rayas. La fijación es duradera, garantizando una manicura impecable en el tiempo.

Nuestro esmalte de uñas rojo coral en polvo es seguro de usar y no contiene sustancias nocivas como tolueno y formaldehído. Regálate una elección de belleza consciente. Este color de moda agrega un toque de estilo único a tu mani, completando tu look a la perfección. Elige nuestro esmalte de uñas en polvo rojo coral y prepárate para captar la atención de todos con una manicura impresionante.

Compre ahora para tener uñas impecables y una belleza sin concesiones.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anna Perricone
Corallo

Mi aspettavo un colore più deciso, la prossima volta che lo metto lo passo due volte, cmq è un colore molto bello.
Devo valutate ancora quando passarlo una sola volta o due, ma sono soddisfatta

A
Anna Rini
Un bel colore, come sempre

Ancora da provare ma penso che con l'abbronzatura starà molto bene