Barbie Girl Torrid Nails
Barbie Girl Torrid Nails
Barbie Girl Torrid Nails

Chica Barbie Rosa | C29

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Barbie Girl Pink de Torrid Nails

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo!

El esmalte de uñas Barbie Girl Pink de Torrid Nails es un color juvenil y moderno, pero también necesario en la paleta de toda mujer.

No pierdas la oportunidad de lucir una manicura Barbie Rosa, siempre es un color muy popular y excelente para combinar con muchos Nail Art diferentes.

Los colores TorridNails están compuestos de polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña contra daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 10 reviews
90%
(9)
10%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
F.S.
Fresco estivo

Colore pieno tra il rosa ed il pesca

A
Ado

Tonalità di rosa stupendo

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Molto alla moda

Nell'era di Barbie è molto alla moda. Colore molto carino.

G
Genni
rosa barbie girl

molto bello

- rosa Barbie girl C29
- argento glam Queen TN011
- blu cobalt TN030
- rosa soda glam TN016

S
Silvia Casirati
Wow

Il colore è bellissimo, in realtà è un rosa/fucsia fluo (un po' diverso da quello presente nel sito). Sta durando tantissimo, 3 settimane ed è ancora perfetto, io do sempre 2 mani di colore.