Rosa Candy | TN015 Torrid Nails
Rosa Candy | TN015 Torrid Nails
Rosa Candy | TN015 Torrid Nails

Caramelo de peladillas rosa | TN015

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Candy Pink de Torrid Nails

El esmalte de uñas Baby Pink de Torrid Nails es uno de esos colores que nunca pasan de moda.

Elegante y no demasiado llamativo, da a las manos un aspecto refinado pero también destaca.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
Molto Delicato

Effetto molto fine e delicato adatto a tutte le occasioni

V
Valentina Cerrato
Molto bello!

Bellissimo colore rosa tenue. Forse è perché sono ancora inesperta, ma tende a fare un po’ di crepe (che si vedono pochissimo ma ci sono) dopo qualche giorno.

T
T.G.B.
Ottimo

Colore veramente splendido