Pink Lemonade Torrid Nails
Pink Lemonade Torrid Nails
Pink Lemonade Torrid Nails

Limonada Rosa Rosa | TN051

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el esmalte de uñas Pink Lemonade Fluo Pink de Torrid Nails

¡Consigue una manicura perfecta, brillante y súper colorida gracias a los esmaltes de uñas en polvo Torrid Nails! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

El esmalte de uñas Pink Lemonade Fluo Pink es un color suntuoso adecuado para quienes les gusta lucir. Tiene un fuerte contraste con la tez pero es adecuado tanto para pieles oscuras como claras.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 13 reviews
85%
(11)
15%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesco Sala
È arrivata l'estate

Colore fluo molto estivo

S
S.F.
Fluo

Fluo come da descrizione, almeno 2 passate per avere una coprenza discreta.

E
Elena Varga
Ottimo prodotto

Ero dubbiosa anzi molto invece mi sono ricreduto per me un grande risparmio di tempo unghie ordinate. Ci vuole un po’ pazienza e un po’ di pratica.

G
Genni
spettacolare

bellissimo un fuxia molto acceso. bello bello

P
Patry
Top

Colore regalato insieme al kit di scelta uno smalto, apprezzato.