Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails
Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails
Rosa Glamorous Kiss | TN017 Torrid Nails

Beso glamoroso rosa | TN017

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Pruebe el esmalte de uñas Glamorous Kiss Peach Pink de Torrid Nails

Peach Pink es un color glamoroso y fascinante, que rejuvenece y da frescura a la tez.

Apto para todas las edades y estaciones, sin duda es un color que no puede faltar en tu paleta.

¡Insértalo inmediatamente en tu kit Torrid Nails para tener uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes de uñas en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marisa Campi

Rosa Glamorous Kiss | TN017

E
Emanuela Poddie

Bellissimo colore

A
Anna Rini
Rosa glamorous kis

Un colore molto particolare, da provare