Nude Pink Torrid Nails
Nude Pink Torrid Nails
Nude Pink Torrid Nails

Rosa Rosa Desnudo | TN002

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas rosa nude de Torrid Nails

Con el esmalte de uñas Nude Pink de Torrid Nail puedes crear una manicura perfecta en tan solo unos minutos, sin manchas y sin utilizar una lámpara UV.

Nude es el color que nunca debe faltar en el esmalte de uñas de ninguna mujer. De hecho, es a la vez un color absolutamente elegante apto para cualquier ocasión y un color fundamental para el Nail Art.

Muchos Nail Art, desde los franceses hasta los Baby Boomer, hasta los más complejos para los diseños, a menudo necesitan esmalte de uñas rosa nude como base de la manicura.

El esmalte de uñas Pink Nude de Torrid Nails se compone de polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña contra daños y astillas y se puede utilizar tanto en uñas naturales como reconstruidas.

La calidad de los esmaltes de uñas en polvo Torrid Nails está probada y garantizada, nuestros productos son veganos y libres de crueldad animal. Pruébalo ahora.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 25 reviews
96%
(24)
4%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Larisa Korchevaya
Bellissimo

Va benissimo per il french!!!

G
Giada Benedetti
Rosa nude

Molto bello, semplice, non stanca mai! È un rosa cipria molto simile alla foto! Purtroppo non ho foto del colore fatto perché ormai l’ho cambiato

F
Francesco Sala
Elegante

Abbinato al bianco per una french elegante

I
Idelma Galbiati
Rosa NudePink

Mi piace

T
Tiziana Ragusa
Smalto

Sono entusiasta
Prima applicazione