Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails
Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails
Rosa Cipria Girly Pink | TN018 Torrid Nails

Rosa empolvado Chica rosa | TN018

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Prueba el esmalte de uñas Girl Pink Powder Pink de Torrid Nails

Exalta tu estilo con nuestro esmalte de uñas rosa empolvado, imprescindible para los amantes de la belleza sofisticada. Su tono delicado y femenino aporta un toque de elegancia a tus uñas.

La fórmula de alta calidad garantiza una cobertura impecable y una fijación duradera. Experimente un acabado brillante y duradero que luce genial en cualquier ocasión. Déjate conquistar por su textura cremosa de cobertura ligera y muy natural

Además de ofrecer un resultado impecable, nuestro esmalte de uñas también es seguro y no contiene sustancias nocivas.

Regálate un momento de relajación y cuidado de tus uñas, sin comprometer tu salud. Elige nuestro esmalte de uñas rosa empolvado Girly Pink para un look refinado e impecable. ¡Cómpralo ahora y déjate seducir por este toque de clase para tus uñas con una duración máxima de 3 semanas y más!

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)