smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails
smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails
smalto rosa glitter Rosa Soda Glam | TN016 Torrid Nails

Glamour de refresco rosa | TN016

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el esmalte de uñas Pink Glitter Soda Glam de Torrid Nails

¿Te gustan los colores modernos que destacan? ¡Entonces el esmalte de uñas Pink Glitter Soda Glam de Torrid Nails es ideal para ti!

Adecuado tanto para crear una manicura completa como para ser utilizado en la creación de diseños especiales de uñas, este color no puede faltar en tu paleta.

Los colores Torrid Nails son esmaltes de uñas veganos, libres de crueldad animal y probados en laboratorio contra la presencia de sustancias nocivas para la salud de las uñas.

Los polvos Torrid Nails son muy finos y resistentes y protegen la uña de daños y astillas.

 

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Alessandra Buzzatti

Non sono stata per nulla soddisfatta pur avendo esperienza con il gel.

G
Giusi Grillo

Bellissimo e scintillante ottimo per le feste

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Bello

Mi è piaciuto molto, bel colore.