Sunshine Torrid Nails
Sunshine Torrid Nails
Sunshine Torrid Nails

Sol amarillo pastel | A74

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Pruebe el esmalte de uñas Sunshine Pastel Yellow de Torrid Nails

El esmalte de uñas amarillo pastel no solo es hermoso, especialmente en verano, sino que también es muy importante para el arte de las uñas.

Muchos diseños de uñas de primavera contienen pequeñas flores y ¿cómo hacerlas sin amarillo?

Desde la margarita hasta los girasoles, o el pistilo de la flor lo que necesitas es un amarillo pastel.

El amarillo pastel también es muy útil en diseños de uñas con cuadros y ondas porque combina muy bien con el azul.

Y luego ¿qué pasa con una cara sonriente? Una sonrisa podría cambiar tu día, en este caso el amarillo combinado con negro es el indicado para ti.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores TorridNails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Chantal
Colore Particolare

Ancora da provare, ma a vista molto particolare