Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails
Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails
Verde Deep Green | TN008 Torrid Nails

Verde Verde intenso | TN008

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Pruebe el esmalte de uñas Deep Green Petrol Green de Torrid Nails

Si sigues las tendencias de la moda, sabrás que el verde petróleo es un color muy popular este año.

Verde intenso, pero no banal, aún no utilizado por las masas, hace que nuestra manicura sea inusual, pero también única.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo! Los colores Torrid Nails están compuestos por polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña de daños y astillas. Si eso no es suficiente, puedes usarlos con uñas naturales o uñas reconstruidas.

 

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Giusi Grillo

Ancora non l'ho usato ma credo che sarà perfetto come gli altri

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Verde Bosco

Bel Verde Bosco.

M
Maria Pia Ierardi

I liquidi diventano solidi immediatamente se non li usi velocemente il primo ordine che ho fatto i liquidi li ho usati poche volte xche si sono indurito e il pennello se rotto ho dovuto fare un'altro ordine per il resto i colori bellissimi