Accessory Kit Torrid Nails

Kit de accesorios - Kit de accesorios Dip Powder

Prezzo di vendita€9,95 Prezzo regolare€17,89
Risparmia 44%
Quantità:

Prueba el kit de accesorios Dip Powder de Torrid Nails

Este conjunto de accesorios básicos contiene todas las herramientas que necesitas para ayudarte a lograr uñas brillantes y con una forma perfecta.

El kit Torrid Nais consta de:

- Archivo 3 en 1

- Pincel

- Recoge el polvo 

Dáselo a tus amigos para causar una gran impresión o cómpralo tú mismo.

 

 
 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
N
Nicoletta Susat
Kit completa

L'essenziale per creare in modo perfetto le mie unghie, ho poca esperienza ma il risultato è molto buono