Foglia d'Argento Torrid Nails
Foglia d'Argento Torrid Nails

Hoja de plata

Prezzo di vendita€5,95

✓ Super i hollë

✓ Lehtë për t'u aplikuar

✓ Efekt WOW

Quantità:

Nxirreni manikyrën tuaj në një nivel tjetër me trendin e parezistueshëm të artit të thonjve me gjethe argjendi.

Shton një prekje luksi dhe origjinaliteti në thonjtë tuaj, duke mishëruar modën bashkëkohore.

Fletët e argjendit janë detaji në modë i momentit, duke ju lejuar të krijoni dizajne unike dhe të sofistikuara që kapin frymën e modës më të avancuar.

Shkathtësia e kësaj teknike ju lejon të eksperimentoni me stile të ndryshme, nga minimalizmi elegant e deri te krijimet më të përpunuara.

Delikatesa e fletës së argjendit përzihet me krijimtarinë tuaj, duke garantuar një pamje të personalizuar në përputhje me tendencat më të fundit.

E lehtë për t'u aplikuar:

1. Ekzekutoni aplikacionin normal
2. Pas shtresës së parë të shtresës së sipërme, mund të aplikoni fletë argjendi dhe të krijoni artin tuaj të thonjve.
3. Mbyllni gozhdën me shtresën e dytë të shtresës së sipërme.

Shënim: Gjeta e argjendit nuk duhet të aplikohet në të gjithë gozhdën.

Përmbajtja: 10 g

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)