Blu Brillantinato | TN037 Torrid Nails
Blu Brillantinato | TN037 Torrid Nails
Blu Brillantinato | TN037 Torrid Nails

Glamour azul | TN037

Prezzo di vendita€12,95
Esaurito

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Pruebe el esmalte de uñas Glam Blue Glitter de Torrid Nails

El glamuroso color azul brillante siempre ha sido una opción elegante y sofisticada para las uñas, pero este año se ha convertido en un imprescindible en la moda de uñas.

Nuestro esmalte de uñas en polvo azul brillante y glamuroso es la manera perfecta de lucir este color moderno y moderno. Su fórmula en polvo es de fácil aplicación y garantiza un resultado uniforme y duradero. Sus tonos azul oscuro le dan un aspecto lujoso y sofisticado a tus uñas, haciéndolas destacar en cualquier ocasión. ¡Añade una nota de elegancia a tu look con nuestro esmalte de uñas en polvo azul brillante y glamuroso!

No sólo tendrás una manicura moderna, sino que podrás hacerlo con la tranquilidad de utilizar una fórmula segura y libre de sustancias nocivas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
Francesca
Bel colore!

Bellissimo colore come in foto! Adoro sempre più torrid nails!

M
Micol
Stupendo

L'effetto che dona all'unghia è stupendo.
Rimane glitterata. Mi sono innamorata di questo colore. Lo consiglio

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
blu glitter

Per una come me che ama i glitter il colore è fantastico.

R
Raffaella Maiorano
Stupendo

Durarano anche 4 settimane super soddisfatta