Set Liquidi Essenziali Torrid Nails
Set Liquidi Essenziali Torrid Nails
Set Liquidi Essenziali Torrid Nails
Set Liquidi Essenziali Torrid Nails
Set Liquidi Essenziali Torrid Nails

Conjunto de líquidos esenciales

Prezzo di vendita€17,95 Prezzo regolare€29,95
Risparmia 40%
Quantità:

el kit Dip Powder Essential Liquids incluye todos los productos preparatorios que necesitas para realizar una manicura dip powder perfecta:

El juego de líquidos esenciales Dip Powder incluye: 

Capa base: La capa base se aplica como primer esmalte en la uña. Protege la uña y asegura el modelado y adherencia de los polvos sobre ella. Se considera la capa base y se usa antes de aplicar Base Powder y color.

Activador: El activador se usa después de aplicar Base Coat en combinación con Base Powder y color para curar todas las capas de polvo sin el uso de una lámpara UV/LED.

Top coat: El top coat fija todos los componentes, dando un brillo hermoso y protegiendo la manicura por hasta 5 semanas.

Protector de pincel: El protector de pincel extiende la vida útil de los aplicadores eliminando residuos de color no deseados.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 158 reviews
89%
(140)
11%
(17)
0%
(0)
0%
(0)
1%
(1)
S
Stefania Bosio
Set liquidi

Il pennello del top coat si secca subito e si è rotto!

A
Alessandra Marcheselli
Top

Veramente eccezionali e facilissimi da applicare

l
laura

Prodotto molto valido

o
oneck
si spezza

ho provato a metterlo per 3 volte
sì spezza: si creano crepe quando unrto qualcosa (non impatti fuori dal comune ma la semplice vita quotidiana) e quindi si staccano pezzi

L
Larisa Korchevaya
Bellissimo

Torridnails