Accessory Kit Pro - Accessori Manicure Torrid Nails
Accessory Kit Pro Torrid Nails
Accessory Kit Pro Torrid Nails

Kit de accesorios Pro - Accesorios de manicura

Prezzo di vendita€39,95 Prezzo regolare€72,00
Risparmia 45%
Quantità:

Accesorios de manicura profesional Torrid Nails

En nuestro Kit de Accesorios Pro podrás encontrar todos los accesorios necesarios para una manicura perfecta, para unas manos bien cuidadas y unas uñas bonitas.

El kit contiene:

  • Soporte de accesorios
  • Aceite para uñas y cutículas
  • Pinzas
  • Recoger polvo
  • Archivo 3 en 1
  • Cepillo
  • 2 Empujador de cutículas

Pruébalo ahora para hacerte una manicura profesional como la de la esteticista incluso desde casa o regálalo a tus amigas, seguro que causarás una gran impresión.Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marisa Florio
Ecvezionale

Il pacco è arrivato..felicissima grazie un prodotto che continuerò a comprare