Removal Kit Pro Torrid Nails
Removal Kit Pro Torrid Nails
Removal Kit Pro Torrid Nails
Removal Kit Pro Torrid Nails

Kit de eliminación profesional

Prezzo di vendita€39,95 Prezzo regolare€77,14
Risparmia 48%

✅ Ndryshoni ngjyrën kur të dëshironi

✅ Nuk dëmton thonjtë natyralë

✅ Heqja e shpejtë në 15 minuta

Quantità:

Quita fácilmente el esmalte de uñas en polvo con Torrid Nails Removal Kit Pro

Quitar la manicura Dip Powder es súper fácil con el Removal Kit Pro de Torrid Nails. Sólo toma 15 minutos.

Lime suavemente la capa superior de esmalte de uñas, remoje las uñas durante 15 a 20 minutos y listo, listo.

Después de la operación, no olvides aplicar un poco de nuestro aceite para uñas y cutículas para tener unas uñas siempre brillantes y perfectas.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 30 reviews
87%
(26)
10%
(3)
3%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
B
Barbara Giorgi

Removal Kit Pro

m
mollaretti claudia

Removal Kit Pro

P
Paola Farucci

Pensavo meglio!

L
Luisa Leghissa

Troppo liquido x immergere le unghie ma funziona benissimo

P
Paola
Removal Kit Pro

Facile da usare e molto efficace, lo smalto si scioglie benissimo, non lascio 5 stelle solo perché la confezione del “ solvente “ a mio parere servirebbe più grande, detto questo il prodotto è validissimo.