Lima per Rimozione Smalto 100/180 Torrid Nails

Lima quitaesmalte 100/180

Prezzo di vendita€1,50
Quantità:

La lima quitaesmalte de uñas Torrid Nails es excelente para limar y acortar uñas naturales y alargadas.

El lado de grano fino (180) es ideal para darle forma a la uña.
El lado de grano medio (100) es perfecto para quitar el producto.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Genni
fantastica

funziona molto bene

G
Giorgia Pierpaoli
Fantastica

La trovo semplicemente fantastica !

G
G.
Lima

La lima è buona per il suo utilizzo, arrivata insieme al kit

P
Patry
Bella bella

Una lima adatta al suo uso.... è davvero molto utile.

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Lima ottima

Lima ottima ricevuta in un Kit.