Colla per Tips Torrid Nails

Pegamento para puntas de uñas

Prezzo di vendita€9,95
Quantità:

Pegamento para puntas de uñas: fuerte, confiable y duradero.

Torrid Nails se preocupa por tu manicura y por ello intenta ofrecerte los mejores productos posibles para que tengas unas uñas maravillosas y siempre a la moda.

Entonces, si necesita aplicar puntas, pruebe nuestro pegamento. Se seca rápidamente y es fuerte, confiable y duradero.

Una vez realizada esta operación, no olvides probar nuestro esmalte de uñas en polvo, perfecto también para manicuras en puntas.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Chiara Meloni

Molto utile questa app

S
Stefania mare
Colla

X chi ha voglia di cambiare spesso le unghie

A
Assunta Romano
Colla per Tip

Sto facendo un po' di prove, bisogna anche con la colla dosare il giusto ecc., sembra che funzioni

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Buona colla

Ottima colla, le unghie reggono.

C
Chiara Tanaglia
fantastica

mi trovo davvero bene, con le altre colle per tips dopo pochi giorni si staccano queste le ho applicate due settimane fa e sono ancora perfette