Blues Clues Torrid Nails
Blues Clues Torrid Nails
Blues Clues Torrid Nails

Pistas de blues azul claro | A27

Prezzo di vendita€6,47 Prezzo regolare€12,95
Risparmia 50%

✅ Deri në 4 javë pa u prishur

✅ Mund të krijoni deri në 30 manikyr

✅ Thahet pa llambë UV

Quantità:

Prueba el rubor Azzurro Chiaro Blues Clues de Torrid Nails

Si te gustan los tonos claros y delicados y los colores pastel te volverás loco por el azul claro Blues Clues de Torrid Nails.

¡Consigue unas uñas perfectas, brillantes y súper pigmentadas gracias a nuestros esmaltes en polvo!

Los colores TorridNails están compuestos de polvos muy finos que fortalecen y protegen la uña contra daños y astillas.

Nuestros polvos se pueden utilizar tanto en uñas naturales, reconstruidas como postizas.

El esmalte de uñas dip powder es un esmalte de uñas semipermanente que se seca sin usar lámpara UV, está listo en 15 minutos, es mucho más resistente que el esmalte de uñas normal y puede durar fácilmente hasta 4 semanas.

Los esmaltes de uñas Torrid Nails también son muy adecuados para una manicura casera porque no se corren y no requieren habilidades manuales especiales para su uso.

Pruébalos ahora también.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 8 reviews
88%
(7)
13%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
SU-CHUN Huang Schizzetti
Molto carina

Un pó leggera, ma è bello cosi per estate

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Colore chiaro

Colore molto chiaro.

C
Chantal
Colore stupendo

Top

R
Rosaria DI BRIZZI

I prodotti sono buoni non è così semplice da usare nel senso che ci vuole tanta precisione e pratica

E
Elisa stillitano
è la svolta

cercavo una soluzione poichè son diventata allergica a gli smalti in gel ed ho voluto provare questi prodotti, mi son trovata benissimo. Li adoro, facili da mettere, resistenti, non mi danno fastidi e facili da rimuovere. La svolta!