Brush Saver Torrid Nails

Ahorrador de pinceles

Prezzo di vendita€12,95
Quantità:

Brush Saver - Líquidos protectores para brochas - Uñas tórridas

El Brush Saver extiende la vida útil de sus aplicadores eliminando residuos de color no deseados.
*Para hacer esto, simplemente cambie las brochas del líquido respectivo con el del Brush Saver y déjelo actuar durante al menos 15 minutos. . Antes de volver a colocar los pinceles en su lugar, séquelos brevemente con un paño para que los líquidos no se mezclen y su contenido cambie.

 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Stefania mare
Pulizia pennelli

Io non riesco a pulire pennelli

S
Simona Ferrante
La svolta

La svolta nella manicure. Un metodo semplice per applicare lo smalto. Ero davvero scettica più mi sono decisa ad acquistare il kit e devo dire che sono davvero soddisfatta.