Raccogli Polvere Torrid Nails
Raccogli Polvere Torrid Nails
Raccogli Polvere Torrid Nails

recoger el polvo

Prezzo di vendita€6,95 Prezzo regolare€15,00
Risparmia 54%
  • Base Ideale per Manicure e Pedicure
  • Faciel da Pulire
  • Niente piùPiano di Lavoro sporco
Quantità:

Recoge polvo para manicura Dip Powder

Si utilizas esmalte de uñas en polvo sabrás que es importante recoger el exceso de polvo para no desperdiciar producto. Por este motivo, Torrid Nails te ofrece un recogedor de polvo muy práctico que te permitirá crear tu manicura aún más rápidamente sin desperdiciar producto ni ensuciar tu superficie de trabajo.

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Assunta Romano
Raccogli polvere

Ottimo in quanto raccoglie la polvere che altrimenti andrebbe persa

R
Raffaella Maiorano

Molto utile non si sprega nessun granello

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
Raccoglipolvere

Molto funzionale in particolare se si vuole lavorare con più colori.