Spingicuticole Torrid Nails

Removedor de cutícula

Prezzo di vendita€5,95 Prezzo regolare€9,95
Risparmia 40%
Quantità:

2 Empujadores de cutículas de acero inoxidable, afilados manualmente.
Mango antideslizante para un excelente agarre.

 

 

 
 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
G
Gloria

Molto utili

G
Giorgia Pierpaoli
Facili da usare

Semplici da usare

o
olimpia.dangiolo@virgilio.it
solidi e robusti

Gli attrezzi sono solidi e robusti.

A
ANNA Amoroso
Ottima qualità

Gli attrezzi sono di ottima qualità

A
Anna Perricone
Efficace

Mi sono trovata bene, ha una buona impugnatura e non è di plastica, quindi fa bene il suo lavoro e mi facilita in velocità, soprattutto quando ho un po' di fretta.