Remover Soak Bowl Torrid Nails
Remover Soak Bowl Torrid Nails

Tazón de remojo removedor

Prezzo di vendita€9,95

✅ Ndrysho ngjyrën sa herë të duash

✅ Nuk dëmton thonjtë

✅ Heqja në 15 minuta

Quantità:

El Remover Soak Bowl será un compañero ideal para una eliminación suave y eficaz de los esmaltes de uñas en polvo Torrid Nails.

Fabricada con materiales de alta calidad, esta bandeja ofrece una experiencia de extracción cómoda y sin esfuerzo.


 

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
100%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Cristina Cataldo
Vaschetta

È molto comoda ci va xò molto liquido remover per coprire tutta l'unghia.. molto resistente come struttura

E
Elisa
Comodo

Sistema comodo, riempi e lasci agire.

G
Genni
un pò grande

un pò grande per le mie mani ma molto meglio rispetto ai pad

E
Ester Brunello
Benissimo

Mi sono trovata molto bene . È facile e le unghie rimangono belle 🤩

G
Gabriella Camagni
Recensione

Ottimo prodotto, arrivato in tempi brevi. Torrid nails come sempre top!