TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
Kit Pro TorridNails® - Kit Pro
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit Pro Torrid Nails
TorridNails® - Kit profesional
⭐⭐⭐⭐⭐ (728)
 Pro Kit i manikyrave pluhur

Thonjtë perfektë në 3 hapa!

 • Aplikim i lehtë në më pak se 20 minuta

 • Pa llambë UV

 • Zgjat deri në 4 javë

 • Deri në 30 manikyr për çdo ngjyrë

€119,00
€199,00
-{price}%

Vetëm 0,50 € për manikyr

 • Dërgesa FALAS në 2-5 ditë

icon3_31d2b1ca-a620-4e5a-8caf-e8c96f8934ca

Çfarë përfshihet në komplet?

kit-grande-modella
TEMPLATEVASETTO_1
vasettobasepowder_92c82d3a-5ec9-4c42-9523-2c7b0473921d
basecoat
activator
topcoat
brushsaver
lima
pennello_d68ebeb2-af85-47cb-8dc6-9882625beaea
cuticole--solo--NO-BKGRND_3
bollino_kit_normale

Si zbatohet

applic_gif1
appgif2-ezgif
appgif4-ezgif
app_gif6
Si ta hiqni atë
lima2-ezgif
immergierimuovi-ezgif
GIFnosmalto-ezgif
Nuk ka patate të skuqura, të çara apo gërvishtje
resistenza-ezgif
slider02_3000x_16f1f1fb-2d1e-4067-893b-2876b539401b

Koleksioni Pranverë Verë

Merrni modelin më të fundit në trend të 2023-ës
slider03_3000x_4a61bf2b-4ef8-4a08-9b00-1c51fdd03da7

Duke kërkuar për çmimin më të mirë

Koleksioni i Ri Arrival
ecom-no-replace-SptzgpYG7qquantly-logo

Duaje ose ktheje atë

Ju do të jeni në gjendje ta testoni kompletin pa rrezik për 30 ditë. 
Nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatet, mund ta ktheni atë
REVOLUCIONIZOJENI RUTINËN TUAJ të Thonjve

Thonjtë perfektë në shtëpi në vetëm 3 hapa

E thjeshtë dhe pa stres
kit-grande-modella_334f8acd-caba-4ff0-a49d-ec1ca9b6549c

1. Porosit kompletin tuaj

Porosit kompletin tuaj super të plotë tani. 14 ngjyra të modës të përfshira dhe shumë më tepër
applica2

2. Bëni thonjtë tuaj

Krijoni manikyrën tuaj direkt nga shtëpia në autonomi të plotë.
applica3

3. Shijoni rezultatin

Shijoni rezultatin e një manikure perfekte deri në 4 javë
REVOLUCIONIZOJENI RUTINËN TUAJ të Thonjve

Thonjtë perfektë në shtëpi në vetëm 3 hapa

E thjeshtë dhe pa stres
scegli-il-colore

1. Porosit kompletin tuaj

Porosit kompletin tuaj super të plotë tani. 12 ngjyra të modës të përfshira dhe shumë më tepër
ricevi-il-kit2jpg

2. Bëni manikyrën tuaj

Krijoni manikyrën tuaj direkt nga shtëpia në autonomi të plotë.
applica2

3. Shijoni rezultatin

Shijoni rezultatin e një manikure perfekte deri në 4 javë
PSE TË PROVONI TORRIDNAILS

4 arsye pse do t'ju pëlqejë:

4-motivi-per-cui-lo-amerai2
 • Produkte 100% pa toksike

 • Pa Hema dhe TPA

 • Vegane

 • Pa mizori

PSE TË PROVONI TORRIDNAILS

4 arsye pse do t'ju pëlqejë:

4-motivi-per-cui-lo-amerai2
 • Produkte 100% pa toksike

 • Pa Hema dhe TPA

 • Vegane

 • Pa mizori

Mbi 10,000 klientë nuk mund të bëjnë më pa të

New_Project_8
Rezultat i shkëlqyeshëm edhe me vetëm një aplikim
Ngjyrë pastel shumë e bukur, edhe me vetëm një aplikim mbulon shumë. I perdorur vetem ose me diamant viola B03 ose me efekt francez te cilin do ta provoj se shpejti

Patricia - 15.04.2023

rec2
Ngjyrë e bukur!
Ngjyrë e bukur si në foto! Më pëlqejnë gjithnjë e më shumë thonjtë e djegur!

Françeska - 25.01.24

New_Project_7
Stafi miqësor gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar, transport i shpejtë njëditor, produkte cilësore dhe manikyr i përsosur

E. C. - 05/05/2023

New_Project_20
E bukur!
Nëse mund ta bëja unë, çdokush mund ta bëjë

Françeska - 18.05.2023

New_Project_6
Ngjyrë e theksuar dhe e pazakontë
E kuqe e bukur, e përshtatshme për të shkëlqyer në çdo rast; baza e errët i jep karakter shkëlqimi të kuq dhe akoma më shumë shkëlqim. Për ata që duan të shkojnë përtej të kuqes së zakonshme

Marta - 22.12.2023

Efekti Ombre

Ngjyrat pastel

E zezë franceze

Arti i thonjve rozë

Manikyr nudo

TRENDI I BUKURISË 2023

Tendencat e thonjve: frymëzime dhe mësime

LOGO

VS
Xhel / Gjysmë i përhershëm

THONJT E RREGULLARTË TJERËT
Kostoja për manikyr0,50 €50 €
Lehtë dhe e shpejtë✔️
Tharje i menjëhershëm✔️
pa Llambë UV✔️
Zgjat deri në 4 javë pa çarje✔️
Vegan dhe pa mizori✔️
Forcoje thonjtë tuaj✔️
Ideale gjithashtu për fillestarët✔️

Ju keni ende pyetje?

Si të hiqni?

Heqja është e shpejtë dhe e lehtë. 
Mund të hiqni gjithçka në vetëm 15 minuta ose me setin tonë të heqjes ose me aceton 100% të pastër.

Sa zgjat një manikyr?

Llaki pluhur zgjat deri në 4 javë pa plasaritje ose copëzim

Sa aplikime mund të bëj me një ngjyrë?

Me një ngjyrë të vetme mund të krijoni deri në 30 manikyr

Mund të bëj edhe pedikyr?

Sigurisht! Llakët tanë mund të aplikohen lehtësisht edhe në thonjtë e këmbëve.

Punon edhe me bakshishe ose rikonstruksion?

Patjeter qe po! Llakët tanë janë të dizajnuar për të mbuluar thonjtë natyralë, rindërtimet dhe majat.

Nëse e provoj dhe nuk më pëlqen?

Nuk ka problem, ju mund t'i provoni manikyrin tuaj për 30 ditë dhe nëse nuk jeni të kënaqur mund t'i ktheni ato.

Customer Reviews

Based on 33 reviews
100%
(33)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Evelina Bulla

Ottimo prodotto, facile nell'utilizzo!

S
Silvia Cabras

Bellissimi prodotti molto facile l'applicazione....sono soddisfatta

m
mollaretti claudia

TorridNails® - Kit Pro

L
Lorena Rogato

Mi trovo molto bene è molto pratico

C
Customer

Prodotti validissimi, per me top😍